Sushant singh rajput, ankita lokhande and sandip singh rajput
Spread the love

ମୁମ୍ବାଇ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଁ ଅଙ୍କିତା ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସନ୍ଦୀପ ସିଂ ରାଜପୁତ କହିଛନ୍ତି ।  ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ସେ ଅବଗତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଯେତେକି ଜାଣିଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ବାନ୍ଧବୀ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ହିଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତରେ ବୁଝିପାରନ୍ତି। ଅଙ୍କିତା ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସ୍ଥାନ ନେଇଥିଲେ  । ସନ୍ଦୀପ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ଭଳି ଝିଅକୁ ପାଇନଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଅଙ୍କିତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ସେ ସେଥିପାଇଁ କ୍ୟାରିଅର୍ ମଧ୍ୟ ଛାଡିଛନ୍ତି । ସେ ଟେଲିଭିଜନରେ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବଡ ଅଫର ମଧ୍ୟ ହରାଇଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସଫଳ ହେଉ, ସେ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତୁ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସନ୍ଦୀପ ଓ ସୁଶାନ୍ତ ସବୁବେଳେ ପରସ୍ପର ଯୋଗାଯୋଗରେ ଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ଏପରି କିଛି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେ ବିଲକୁଲ ଅନୁଭବ କରିନାହାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକ ରହୁଥିଲେ ବୋଲି ସନ୍ଦୀପ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ୧୪ ତାରିଖରେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଆଜି ବି ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ନିକଟରେ ସନ୍ଦୀପ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଦେ ମାତରମ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ବୋଲି ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here